اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape

اتاق ها هر کدام دارای سناریوی متفاوتی به همراه یک دکور متفاوت هستند و گستره وسیعی برای لذت بردن شما را مهیا می کنند. اتاق فرار پاپوش یکی از بازی‌های مجموعه اسکیپ هوم با سختی متوسط است که به افرادی که می‌خواهند برای بار اول اتاق فرار را تجربه کنند، پیشنهاد می‌شود. برای این بازی باید حداقل چهار نفر باشید؛ زیرا با توجه به سبک بازی به دو گروه دو نفره تقسیم و در بعضی از بخش‌های بازی از هم جدا می‌شوید. شما باید مجموعه‌ای از معماها را حل کنید تا به هم برسید و در نهایت فرار کنید. اتاق فرار بازگشت آنابل با تم ترسناک و دلهره‌آور، یک بازی با درجه سختی ۸۰ درصد است.

·اکتور (بازیگر بازی)

اتاق فرار بازی ماجراجویانه‌ایی است که بازیکنان آن برای رسیدن به هدف خود (که فرار از اتاق است)، مجموعه‌ایی از معماها Escape Room را حل می‌کنند. ایده اصلی اتاق فرار از دل بازی‌های کامپیوتری برآمد و در دنیای واقعی، شما را به حل کردن یک سری معما دعوت می‌کند. اولین بار این بازی در کشورهای آسیای شرقی طراحی شد، سپس طرفداران بسیاری پیدا کرد. اولین اتاق فرار در سال 2007 در کیوتور توسط تاکاو کاتو افتتاح شد. سپس اتاق فرارهای بیشتری در کشورهای اروپایی و آمریکایی طراحی شد و به تدریج طرفداران خاص خود را پیدا کرد.

اتاق فرار طوبی

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape

این مجموعه در حاضر در تهران، اصفهان، اهواز و کرج شعبه های فعال دارد. بله، بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه. بعضی از این ها داستان هایی هستند که در آن شما شخصیتی را که به دام افتاده است بازی می کنید و باید خودتان را پیدا کنید. فقط این که بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه.

اتاق فرار چگونه طراحی می‌شود؟

تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است. به‌تمامی نشانه‌ها و المان‌هایی که در مسیر شما قرار می‌گیرد دقت کنید و فراموش نکنید که شما در یک بازی هستید پس نویسنده‌های بازی همیشه یک سرنخ در مسیر شما قرار می‌دهند تا به کمک آن بتوانید معما را حل کنید. گیم مستر یا همان مدیر بازی، کسی از که از بیرون بازی با استفاده از دوربین‌های مداربسته تمام لحظات، شما را تماشا می‌کند. برای پیداکردن سرنخ هر یک از معماها فقط کافی است دقت کنید، به نشانه‌هایی که در مسیر شما قرار گرفته است دقت کنید و فراموش نکنید که هیچ رویدادی در بازی اتفاقی نیست. خیر ، گرچه بازی های ترسناک بر اساس ترس واقع شده اند ولی در کل طول بازی هیچ خطری برای بازیکنان وجود ندارد. هر بازی درصد سختی متفاوتی دارد اما قالبا سختی بازی ها بین 60 الی 80 درصد میباشد.

اتاق فرار را به طوری طراحی می‌کنند، که شما می‌بایست معماهایی را در آن حل کنید. این معماها گاهی با وسایل عجیب و در نظر اول به درد نخور، قابل حل خواهند بود. حتی ممکن است به شما کدهایی بدهند که از طریق کشف رمز آن کدها، معماهای موجود در اتاق را حل کنید. نمی‌توان گفت که مخاطبان اتاق فرار، افراد و یا گروه‌های خاصی هستند که در این بازی شرکت می‌کنند.

  • هر تصمیمی که می‌گیرید، هر نقشه‌ای که می‌کشید، هر تعاملی که می‌کنید و … همگی می‌توانند مسیر بازی را تغییر دهند و اتفاقات جدیدی را رقم بزنند و در نهایت به پایان متفاوتی منجر شوند.
  • بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که هر بازی محدودیت زمانی دارد و برای اینکه پیروز بازی شوید باید قبل از پایان زمان مشخص شده به هدف اصلی بازی رسیده باشید.
  • این بازی از بزرگ‌ترین بازی‌های حال حاضر کشور است که با فضاسازی خاصی طراحی شده است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار