بایگانی‌های سرمایه گذاری در طلا مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان | حسینی فایننس

ما برای این امر، وبسایت آموزشی «دلفین وست» را به شما معرفی می‌‌کنیم. دلفین وست یک بستر آموزش سرمایه گذاری به زبان فارسی است که در محیط آن می‌توان به آموزش انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در بازار بورس، فارکس، کریپتو، طلا، مسکن و …. کارشناسان واحد سرمایه گذاری در طلای وبسایت دلفین وست می‌توانند نکات لازم در مورد خرید و فروش انواع طلا را به کاربران بیاموزند و اطلاعات ایشان در این باره را ارتقا دهند. سرمایه‌گذاری در بازار سکه و طلا به شکل گواهی سپرده طلا چیزی شبیه به خرید طلا به‌صورت فیزیکی است. با این تفاوت که خطرات مربوط به طلای فیزیکی و نگهداری آن را ندارد. به این صورت که شما با داشتن گواهی سپرده طلا درواقع عین طلا را در اختیار دارید اما در دسترسان نیست.

  • می‌توانید از طریق تماس با ما، با کارشناسان خبره و متخصص ما، به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته ارتباط داشته باشید.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره از بهترین متخصصان بازار سرمایه با ما در ارتباط باشید.
  • بررسی بازار هم ثابت کرده در بازه‌های طولانی‌مدت، نرخ رشد بازار سکه ثابت و همیشه رو به بالاست.
  • نه تنها من، بلکه تمام تحلیل گران اقتصادی عقیده دارند، باتوجه به اوضاع اقتصادی دنیا و شرایط فعلی، قیمت طلا و وضعیت طلا در جهان روند صعودی دارد.
  • یعنی قسمتی از هزینه های خود را به خرید طلا اختصاص دهند، زیرا با این پشتوانه بهتر می توانند راجع به آینده فکر کنند و تصمیم بگیرند.
می‌بینید که هر زمان که سود‌های بانکی کم شده، قیمت طلا زیاد شده و هر زمان که سود‌های بانکی زیاد شده، قیمت طلا کم شده. حالا چرا این اتفاق می افتد؟ بگذارید برایتان حسابی این دو تا المان اقتصادی را توضیح بدهم تا که رابطه‌ی این دو تا را با هم متوجه بشوید. پس اگر یک جمع بندی داشته باشیم، میتوانیم بگوییم که با توجه به دلایل بالا، سرمایه گذاری در طلا یک روش امن برای کسب سودطلا، مهار تورم و حفظ ارزش پول هست. اما سوال بعدی‌ این هست که باید بهش پاسخ بدهیم این هست که ” چطوری بفهمیم که کی طلا بالا میرود، یا چطوری متوجه بشویم که کی طلا میریزد و طلایمان را بفروشیم. با توجه به رشد قیمت طلا، سرمایه گذاری در طلا برای مبالغ خرد امکان پذیر نمی باشد چرا که مبلغ سرمایه باید حداقل مضربی از قیمت یک سکه گرمی باشد. اما در طرح سرمایه گذاری در طلا شما می توانید با مبالغ کم حتی با صد هزار تومان هم در صندوق طلا سرمایه گذاری کنید.

دیگر نیازی به مراجعه به مراکز متعدد و پذیرش خطراتی از جمله سرقت و ریسک تقلبی بودن ندارید. وقتی شما طلای نو می‌خرید باید کارمزد و مالیات هم پرداخت کنید که این مبالغ در زمان فروش از طلا کم می‌شود. اما وقتی طلای دست‌دوم خریداری می‌کنید، چون هنگام خرید برای اجرت ساخت آن پولی نداده‌اید، پس موقع فروش سود بیشتری کسب می‌کنید. به همین خاطر است که اغلب افرادی که می‌خواهند روی طلا سرمایه‌گذاری کنند سراغ خرید طلای دست‌دوم می‌روند. در انتهای این مطلب در مورد اینکه خرید کدام یک از انواع طلا برای افزایش سود بهتر است و سرمایه گذاری طلا یا سکه بهتراست برایتان توضیحات مفصلی ارائه داده‌ایم.

اپلیکیشن هوش مالی را دریافت کنید

اما بعد از انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، در اردیبهشت سال 1397 دولت آمریکا بصورت یک طرفه از برجام خارج شد. در این فاصله زمانی یعنی از توافق برجام تا زمان خروج آمریکا از آن بازار سکه و مسکن در ایران دچار تحولاتی شد. در غیر این صورت حتی با بیشترین میزان کار هیچگاه در بلندمدت نتیجه مطلوب حاصل نمی شود.

آشنایی با سرمایه گذاری طلا

بایگانی‌های سرمایه گذاری در طلا مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان | حسینی فایننس

برای بررسی بیشتر عملکرد این صندوق ها به گزارش های صندوق های سرمایه گذاری در سیگنال مراجعه کنید. نماد “طلا” مربوط به صندوق سرمایه گذاری پشتوانه طلای لوتوس می https://hoseinifinance.com/blog/financial-markets/gold-training/ باشد. خیر نیاز به دریافت کد دیگه ای نیست با همون کد بورسی میتونید صندوق های طلا رو معامله کنید. بله ریسک زیادی داره ولی نگفتیم که نمیشه سرمایه گذاری کرد! تمام صندوق های طلا بازارگردان دارند و هیچ کدامشون ضامن نقدشوندگی نداره. طلا در سال های قبل روند صعودی ای را در پیش گرفته و همیشه جز سرمایه گذاری های کم ریسک بوده، با توجه به شرایط کنونی احتمال بالا رفتن تدریجی قیمت طلا وجود دارد.

خرید گواهی سپرده طلا برای سرمایه‌گذاری

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار