خرید و قیمت پانل گچی کناف ایران 9 5*1200*2400 لبه AK برند خشکه چین طاهابازار | panelgachikanaf

بوسیله کناف پیچیده ترین انواع معماری ها با ظرافت، دقت و کیفیت بالا قابل اجرا است. نام شرکت کناف، نام خانوادگی موسس آن است در حال حاضر این شرکت در سطح بین الملی فعالیت دارد از قدمت این شرکت 80 سال می­گذرد، در سر تا سر جهان نمایندگی دارد و بیش از هزار نفر در آن مشغول بکارند. با خرید و سفارش طراحی دکوراسیون از سایت شارین آرک می توانید از مشاوره رایگان متخصصان و مشاوران این مجموعه نیز بهره مند شوید. می باشد که هر ورق ۲٫۸۸ متر مربع یا ۳ متر مربع را پوشش می دهد . کناف در واقع یک شرکت المانی است که در سال ۱۹۳۲ توسط برادران کناف تاسیس شد و هم اکنون فرزندان آنها این مجموعه را رهبری می کنند . ضخامت های 6.5mm و 9.5mm از لحاظ اجرایی بیشتر برای کارهای هلال و قوسی شکل استفاده میگردد.

خرید پانل روکش دار گچی FM

همانطور که می دانید، آثار نم و رطوبت بر روی کناف را تنها با رنگ آمیزی یا تخریب کامل پانل گچی کناف و بازسازی آن می توانید برطرف کنید. اما تنوع رنگ پارچه و کیفیت چاپ تصاویر زیبا بر روی سقف لابل شما را از هرگونه تغییر و رنگ آمیزی سقف و دیوار بی نیاز می کند. پانل گچی کناف روشی برای ساخت جداکننده های غیر باربر و پوشش نازک کاری دیوار و سقف کاذب با استفاده از اجزای پیش ساخته است که از قاب نگهدارنده و صفحه گچی نصب شده بر روی آن تشکیل می شود.

نصب کناف در محیط های مرطوب با مواردی همچون تغییر رنگ کناف یا ریزش گچ همراه خواهد بود. انعطاف پذیر، سبک و عایق حرارت است، اما کناف از گچ ساخته شده است. همین تفاوت، این دو محصول را در وزن و انعطاف پذیری متمایز می کند.

پانل گچی باتیس (RG9/

موجب شده که امروزه شاهد اجرای کناف بجای روشهای سنتی و قدیمی در صنعت ساختمان باشیم. این نوع سقف کاذب بسیار سبک بوده و شامل زیرسازی فولادی متصل به سقف اصلی می باشد که صفحات روکش دار گچی به وسیله ی پیچ مخصوص بر روی آن نصب می شود.سپس درزهای آن بوسیله ی نوار درزگیری پوشش داده شده و پس از بتونه و ماستیک کل سطح آماده رنگ آمیزی میشود. در فضاهایی با رطوبت بالا مانند استخرها می‌توان جهت پوشش داخل فضای مرطوب از صفحات سیمانی کناف (آکواپانل) استفاده کرد. زیرسازی این نوع دیوار همانند زیرسازی دیوارهای جداکننده W111 و W112 است. به این صورت که می‌توان در طرف خشک از صفحات گچی کناف و در طرف مرطوب از آکواپانل و یا در هر دو طرف از آکواپانل جهت پوشش دیوار استفاده کرد. صفحات گچی و صفحات سیمانی جهت پوشش انواع سقف و دیوار کناف و سایر درای ول ها از جمله پانل پیش ساخته وال اسپید قابل استفاده می باشند.

ابعاد و ضخامت گچ برگ کناف

خرید و قیمت پانل گچی کناف ایران 9 5*1200*2400 لبه AK برند خشکه چین طاهابازار | panelgachikanaf

به این صورت که پس از اجرای زیرسازی مناسب، جهت پوشش طرف داخلی دیوار می‌توان از انواع گچ برگ های کناف و یا سایر برندها و یا صفحات سیمانی و جهت پوشش نمای خارجی دیوار که در معرض فضای باز قرار دارد از صفحات panelgachikanaf سیمانی استفاده شود. جهت اتصال این صفحات بر روی زیرسازی درای وال می‌توان از پیچ های پانل کناف به ابعاد مناسب استفاده کرد. پانل هایی با این ضخامت رایج ترین تولید کارخانه کناف ایران هستند و بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص داده اند. در واقع پانل های 5/12 میلی متری پانل هایی بسیار رایج و معمول هستند که نسبت به دسته های دیگر کاربرد های بیشتری دارند و عموما در دیوار های پوششی و جداکننده، سقف های کاذب دکوراتیو و یا ساده کاربرد زیادی دارند. پس از خرید و یا استعلام قیمت پانل MR کناف و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است.

  • قیمت کناف درج شده در سایت به ازای هر متر گچبرگ MR درج شده است و با توجه به مدل سقف کناف مورد نظر شما و همچنین میزان سازه پروفیل F و سازه U و نبشی و همچنین تیپ کناف اجرا شده قیمت اجرای کناف متفاوت از قیمت درج شده در سایت خواهد بود.
  • از این جهت اگر قصد عایق کاری ساختمان را دارید مطالعه این مطلب را به شما توصیه می‌کنیم.
  • به طوری‌که ساختار W111 شامل یک ردیف سازه به همراه یک لایه گچ برگ در هر طرف و ساختار W112 شامل یک ردیف سازه به همراه دو لایه گچ برگ در هر طرف است.
  • کناف تاپ متشکل از تیم مهندسین مشاور مجرب برای مشاوره، طراحی و نظارت پروژه های ساختمانی اعم از عمرانی، سازه، معماری و طراحی داخلی،اجرای کناف ،سقف کاذب…می باشیم.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار