خرید گرانیت سفید نطنز حبیب الهی با بهترین کیفیت همراه قیمت و آنالیز | elitarchgroup

گرانیت سفید نطنز دارای معادن متعدد در مجاورت یکدیگر است که هر کدام از لحاظ ظاهری و فنی تفاوت‌هایی جزئی با یکدیگر دارند. این سنگ دارای محاسن زیادی می‌باشد از جمله مزایای این سنگ جذب آب بسیار پایینی دارد و همچنین یکدست است. معادن سنگ گرانیت جنگلی در استان خراسان جنوبی و در شهر بیرجند یکی از مناطق دارای ذخیره بالای گرانیت قرار دارد.

درجه ممتاز از لحاظ رنگ‌بندی سنگ و کیفیت سنگ درجه‌بندی می شود ولیکن کیفیت تولید اعم از برش و ساب هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی‌کند. سنگ گرانیت طوسی نهبندان در زمره مرغوب‌ترین گرانیت‌ها محسوب می‌شود. برای به دست آوردن محصول گرانیت چرمی، سنگ گرانیت باید چندین مرحله در دستگاه قرار گرفته و عملیات ویژه‌ای انجام شود. این محصول جزء پرفروش‌ترین و سالم‌ترین گرانیت است و بیشترین استفاده آن در دیوارهای ساختمان، کف، پله و کابینت است. در سنگ‌های گرانیت از هیچ ماده پرکننده‌ای استفاده نمی‌شود و سنگ، ماهیت طبیعی خود را کاملا حفظ می‌کند. سنگ های استخراج شده از معادن متفاوت، گاهی از نظر آنالیز و ظاهر سنگ اختلاف های بسیاری با یکدیگر دارند.

قیمت سنگ گرانیت قرمز یزد ۴۰ طولی[سادات شجره]

خرید گرانیت سفید نطنز حبیب الهی با بهترین کیفیت همراه قیمت و آنالیز | elitarchgroup

می توانید با توجه به این موارد سنگی متناسب با بودجه ی خود انتخاب کنید. برای خرید سنگ گرانیت پیش از هر چیز ابتدا با یک کارشناس فروش سنگ های ساختمانی مشورت کنید. بسیار مهم است که سنگی متناسب با دکوراسیون و دیگر پارامترهای مهم انتخاب کنید.

انوع سنگ گرانیت ایرانی

در بعضی مکان‌ها توده‌های دانه درشت پگماتیت با گرانیت تخریب و بازسازی تشکیل می‌شوند. گرانیت در تمام دوره‌های زمین شناسی به سطح پوسته زمین نفوذ کرده است گرچه بیشتر آن مربوط به دوران پرکامبرین (نخستین دوره ی زمین شناسی) می‌باشد. سنگ گرانیت به طور گسترده‌ای در سراسر پوسته زمین توزیع شده و از جمله فراوان‌ترین سنگ زیرزمینی می‌باشد که در زیر روکش رسوبی نسبتا نازک زمین قرار دارد. به همین دلیل در مکان‌ها و فضاهایی که تردد زیاد وجود دارد و یا در معرض رطوبت و مواد شیمیایی قرار دارد سنگ گرانیت نهبندان مناسب‌ترین گزینه در بین سنگ‌های گرانیت می‌باشد. مشهد نیز یکی از شهرهایی ست که گرانیت های با کیفیت و زیبایی از معادن آن استخراج می شوند.

  • در واقع این سنگ نام خود را از کلمه لاتین granum به معنی دانه می گیرد.
  • جداول سنگ گرانیت به دلیل استحکام زیاد ، پایداری ابعادی بالا و ویژگی های ارتعاشی عالی ، به عنوان پایه ای برای ابزارهای نوری به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.
  • قیمت سنگ گرانیت بر اساس رنگ ، بافت و کاربرد مورد نظر متفاوت است.
  • عمدتاً از این سنگ خاص و زیبا در لابی و سالن‌ها و ورودی مجتمع‌های لوکس تجاری و مسکونی استفاده می‌کنند.
  • سنگ های گرانیتی که دارای کیفیت بسیار بالاتری هستند و از لحاظ درجه بندی در سطح بالاتری قرار گرفته اند و همچنین قیمت بالاتری هم دارند.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار