دوره ICDL جامع کلاس icdl فنی حرفه ای دوره ای سی دی ال حضوری و آنلاین

پس از انتخاب و تایید زمان برگزاری امتحان توسط آموزشگاه و کارآموز، زمان دقیق بصورت تلفنی و همچنین از طریق آموزشگاهی که در آن در حال یادگیری هستید به تمام کارآموزان اطلاع رسانی می گردد. همه ما می دانیم که کامپیوتر، اینترنت و بطور کلی دنیای IT از مباحث نسبتا نوظهور در دنیاست. کسی که به کامپیوتر و مباحث پیرامون آن آشنایی داشته باشد، قطعا در محل کار، یا بطور کلی در زندگی انسان موفق تری خواهد بود. یکی از راه هایی که نشان می دهد شما تا حد قانع کننده ای به کامپیوتر آشنا هستید، داشتن مدرک مهارت های هفتگانه (ICDL) است. ICDLیا International Computer Driving Licenseبه معنای مهارت کار با کامپیوتر می باشد.دوره ICDLیک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر است. پس در واقع آی سی دی ال یک گواهی نامه بین المللی است که توانایی دارندگان این گواهی نامه را در مهارت های کامپیوتری، تأیید می کند.

دوره ICDL جامع کلاس icdl فنی حرفه ای دوره ای سی دی ال حضوری و آنلاین

از این رو کتاب هایی که در این زمینه به آموزش مهارت های هفتگانه ICDL می پردازند، چندان موثر واقع دوره مهارت های هفتگانه کامپیوتر در تبریز نخواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره آموزش برنامه نویسی سی می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه کنید. عموم افراد از قبیل کاربران خانگی، کارمندان ارگان ‌ها و موسسات، مدیران و کارفرمایان می توانند از این دوره استفاده نمایند. در واقع دوره ICDL جهاد دانشگاهی پیش نیاز و شرایط خاصی برای ثبت نام نخواهد داشت. با این اوصاف، پس چه بهتر است که با پربار کردن رزومه خود با استفاده از یک مدرک بین‌المللی که نشان از مهارت شما در کاربردی‌ترین جنبه‌های کامپیوتر دارد، به جنگ با رقبا بروید.

  • شما در این بخش می توانید علاوه بر کلاس های حضوری بصورت آنلاین نیز در کلاس های آی سی دی ال فنی حرفه ای شرکت کنید.
  • دوره آموزشی ICDL به عنوان اولين دوره آموزشی کامپيوتر و همچنین به عنوان دوره مقدماتی و پيش نياز برای ورود به ساير دوره های کامپيوتری شناخته می شود.
  • عموم افراد از قبیل کاربران خانگی، کارمندان ارگان ‌ها و موسسات، مدیران و کارفرمایان می توانند از این دوره استفاده نمایند.

سعی می‌کنید هرچه سریع‌تر خودتان را به یک بانک برسانید و پول‌ها را آن‌جا بگذارید تا خیال‌تان راحت شود. لازم است که دانش پذیر توانایی انجام دستورات پایه و استفاده صحیح از Excel را فراگیرد. به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

نسخه های دوره آموزش ICDL

مدت زمان دوره ICDL مجتمع های فنی 131 ساعت بوده که به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شوند. شهریه این دوره نیز با توجه به آموزشگاه ارائه دهنده متغیر بوده و از 1,338,000 تومان آغاز خواهد شد. نحوه ثبت نام آموزش مهارت های آی سی دی ال به این صورت است که می توان در وب سایت مجتمع های فنی با جست و جوی دوره مورد نظر از منوی دوره های آموزشی و تکمیل فرم ثبت نام و یا از طریق نمایندگی ها به صورت حضوری اقدام نمود. برای دریافت تخفیف در هزینه دوره icdl فنی حرفه ای و انتخاب مناسب ترین دوره های آموزش کامپیوتر همین حالا با ما تماس بگیرید. قابل توجه است که شما با شرایط خاص این امکان را دارید که دوره های آی سی دی ال را بصورت رایگان سپری کنید.

علاوه بر آن با ایجاد یک شی در متن، تایپ، صفحه‌ آرایی و جدول‌بندی تحقیقاتی نیز آشنا خواهد شد. اگر به اینترنت و مطالب مرتبط به آن علاقه دارید، شرکت در دوره طراحی سایت خالی از لطف نخواهد بود. برای آگاهی بیشتر در مورد موضوع مبانی کامپیوتر مقاله مبانی کامپیوتر چست را مشاهده نمایید. امیرحسین دلاور دانش‌آموخته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌باشد. ایشان دارای سابقه‌ای درخشان در زمینه تدریس مهارت‌های هفت‌گانه ICDL هستند. پس از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی ICDL به فاصله ۱ ماه آزمون عملی برگزار می گردد و برای قبولی در آزمون عملی می بایست نمره بالاتر از ۷۰ کسب کنید.

ویژگی های متمایز دوره جامع آموزش ICDL چیست؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار