طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی برآورد هزینه راه اندازی کارگاه تولید لیوان کاغذی در سال 1400 | ایران کاپ

امروزه اکثر مردم بخاطر کمبود زمان و برای راحتی بیشتر تمایل به استفاده از ظروف یکبار مصرف دارند.اما آیا می دانید مواد اولیه ظروف یکبار مصرف پلاستیکیچیست؟ در این مطلب به بررسی این مواد می پردازیم. لیوان های کاغذی به دلیل دو جداره بودن می توانند گرمای نوشیدنی را برای مدت زمان بیشتر حفظ کنند. و این مورد یکی از مهم ترین مزیت های کسب و کار تولید لیوان کاغذی می باشد. شما باید در ابتدا به هر یک از این مواد اولیه و مهر سازمان بهداشت توجه کنید و در ادامه با توجه به نوع مواد غذایی خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. مواد اولیه ظروف یکبار مصرف، مهم‌ترین عامل برای شکل‌گیری ساختار و ویژگی‌های هر یک از آنهاست.

لیوان کاغذی

از لیوان های کاغذی نیز در مطب ها ، مدارس ، بیمارستان ها بسیار استفاده می شود. HIPS برای خدمات غذایی و صنایع خرده فروشی به خوبی شناخته شده است. مقاومت برش عالی ای دارد و برای کاربردهای بسیار سنگین مانند بسته های وعده غذایی کامل مناسب است.

  • در مورد جدیدترین قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی می توانید با تیم فروش ما ارتباط بگیرید تا به سوالات شما مبنی بر قیمت این محصولات پاسخ داده شود.
  • بعد از شناخت بازار باید به سراغ فروشندگان معتبر دستگاه های مربوط به خط تولید بروید و این دستگاه ها را از آن ها بخرید.
  • قطعا شما که در شروع کار هستید، شاید از موانع کار مطلع نباشید، به همین دلیل مجموعه شویاسازان با برنامه ای که به شما می دهد، کمک تان می کند که به این موانع برخورد نکنید و بتوانید کسب و کارتان را پس از مدتی رشد دهید.
  • هر 3 ماده شیمیایی به کار رفته در ساختار ظروف یکبار مصرف پلاستیکی معمولی که با عناوین HDPE ،PP و PS شناخته می‌شوند، زیست تجزیه‌پذیر نیستند و برای سلامت انسان و محیط زیست خطرناک هستند.

از طرفی هزینه راه اندازی این کسب و کار نسبت به سایر کسب و کارها، بسیار کم است و شما می توانید به راحتی آن را راه ا ندازی کنید . از دیگر مزایای این کسب و کار این است که نیاز به تخصص خاصی ندارد. اگر بخواهید به صورت عمده فعالیت کنید می توایند هر لیوان را به قیمت ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان به فروش برسانید و قیمت فروش عمده آن هم کمی پایین تر از این مقدار است. همانطور که روز به روز از محبوبیت لیوان پلاستیکی به دلیل سرطان زا بودن و آسیب به محیط زیست کم می شود، به محبوبیت لیوان های کاغذی اضافه می شود. در این مقاله تلاش کرده ایم که به معرفی صفر تا صد کسب و کار لیوان کاغذی بپردازیم.

اگر فنجان های یکبار مصرف را با فنجان های پلاستیکی و فوم پلی استایرن مقایسه کنید ، استفاده از این فنجان ها برای نوشیدنی های گرم یا نوشیدنی های سرد بی خطر است. EPS در بسته بندی کاربرد زیادی دارد و از آن برای نگهداری و حمل و نقل اقلام شکننده و گران قیمت مانند تجهیزات الکترونیکی، شراب، مواد شیمیایی و محصولات دارویی استفاده می شود. یکی از خصوصیات EPS مقاومت در برابر رطوبت است که باعث افزایش طراوت محصولات فاسد شدنی مانند محصولات و غذاهای دریایی می شود. بسته بندی EPS به طور گسترده برای بازار داخلی و صادراتی استفاده می شود. ظرفیت تولید شما با این دستگاه در بهترین حالت عدد (30 کارتن) در روز می باشد.

توضیح سخنگوی قوه قضاییه درمورد لیست یازده نفره همتی – پارسینه

طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی برآورد هزینه راه اندازی کارگاه تولید لیوان کاغذی در سال 1400 | ایران کاپ

هر کدام از این کاغذ ها بسته به نوع ظروف, انتخاب و برای تولید در دستگاه قرار داده می شوند. در واقع هر کدام از این کاغذ ها دارای کاربرد های متفاوتی بوده و براساس کاربردشان از کیفیت, گرماژ و مشخصات خاصی برخوردار می باشند. جنس پلی اتیلن دیواره داخلی لیوان کاغذی مانع نفوذ آب و نشئتی آن می شود. دیواره بیرون لیوان کاغذی از مقوا بوده و دیواره داخلی لیوان که قبلا همان کاغذ یا استروک بوده از جنس پلی اتیلن می باشد. پلی استایرنی کریستال، شکنندگی بالای آن هاست به همین دلیل عمدتاً برای نگهداری مایعات استفاده می شود. در این نوع لیوان ها هنگام استفاده از مواد و مایعات داغ، استایرن به عنوان ماده ای سرطان زا آزاد شده و با نوشیدنی ترکیب می شود.

تجارت تولید لیوان های یکبار مصرف کاغذی – دستگاه تولید لیوان کاغذی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار