قیمت آبمیوه گیری بوش تیر 1402 خانه بوش | سناپویان

آبمیوه گیری بوش مدل MES3000 آبمیوه گیری 700 وات با دهانه بزرگ ورودی میوه ، خروجی مجزای تفاله و پارچ آبمیوه مدل MES3000  بوش دارای موتور قدرتمند 700 وات بوده این دستگاه دارای ظاهر زیبای و بدنه فلزی مشکی است. یکی از معیارهای سنجش کیفیت آبمیوه تهیه شده عدم ورود هسته و تفاله‌های ناشی از میوه‌ها و سزیجات به داخل آن است. بوش در سری آبمیوه گیری‌های VitaJuice 3 خود، با تعبیه فیلتری از جنس استیل ضدزنگ نگرانی‌ها در مورد این مشکل را مرتفع کرده است. میوه و سبزیجات به محض ورود به دهانه و انجام فرایند آبگیری توسط تیغه‌های قدرتمند استیل دستگاه، از این فیلتر عبور داده می‌شود تا نوشیدنی تهیه شده فاقد هرگونه هسته و یا تفاله باشد. در نهایت آبمیوه طبیعی با کیفیت بی‌نظیر در اختیار شما قرار می‌گیرد.

به دنبال چه محصولی هستید؟

به لطف موتور قدرتمند 700 واتی درون دستگاه میتوان در مدت کوتاهی ، مقدار زیادی از میوه را آبگیری نمود. بدنه آبمیوه گیری مدل 25A0 از پلاستیک فوق العاده باکیفیت و مرغوب ساخته شده است. این بدنه دوام بالایی دارد و در مقابل تغییر رنگ یا ضربه مقاوم است. بازرگانی گلستان با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه ی عرضه ی لوازم خانگی فعال می باشد و در جهت کسب رضایت مشتریان، برترین برندهای داخلی و خارجی را ارائه می کند.

آبمیوه گیری مدل MES3500 ا MES3500 Juicer

استفاده از استیل ضد زنگ درجه یک در بدنه ، در کنار ظرافت و زیبایی ، به دوام محصول کمک شایانی می کند . همچنان لوله ی خروجی آبمیوه گیری با کیفیت ترین جنس در بین آبمیوه گیری های بازار را داراست . در کنار محصول یک چاقوی سرامیکی به همراه صافی الکتروپولیش شده قرار داده شده است که آبمیوه گیری با کیفیت بالا را در اختیار ما قرار می دهد . استفاده ی زیاد از استیل ضد زنگ در این محصول باعث طول عمر بیشتر و تداوم کار کرد محصول میشود . هر معیاری که برای با کیفیت بودن آبمیوه گیری در نظر بگیریم با ویژگی های این آبمیوه گیری با کیفیت ، کاملا همخوانی داشته و تطابق دارد .

آب میوه گیری بوش – آب مرکبات گیری بوش – عصاره گیر بوش

تیغه آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل 4010 از سرامیک ساخته شده است و به مروز زمان کند نمی‌شود. صافی دستگاه فقط عصاره خالص را از خود عبور می‌دهد و آبمیوه غلیظ و شفاف را به سمت خروجی هدایت می‌کند. کاربران محصولات بوش می‌دانند که این شرکت در ساخت محصولاتش تمامی معیارهای کیفیت را تا حد بالا رعایت می‌کند. آبمیوه‌گیری MES25A0 هم از این قاعده مستثنی نیست و با توان مصرفی 700 وات، سیستم ضدچکه و طول 1.2 متری کابلش برای پاسخگویی به نیازهای مختلف کاربران طراحی شده است. آبمیوه گیری بوش با توجه به اینکه دارای مدل های بسیار متنوعی است پس نمی توان گفت قیمت کلی این برند مشخص می باشد. بلکه نرخ هر مدل از این دستگاه تولید شرکت بوش بر اساس مدل و کارآیی دستگاه متفاوت است و حتی پس از اینکه وارد بازار می شود نیز بر اساس مواردی قیمت گذاری می شوند.

  • آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل MES25A0 در دسته محصولاتی قرار می‌گیرد که می‌توان سرعت آن را در 2 حالت مختلف تنظیم کرد و در هر حالتی از کارایی آن بهره برد.
  • البته این پارچ از دو بخش تشکیل شده که در یک بخش آبمیوه گرفته شده ریخته شده و در بخش دوم آب میوه صاف و پالپ آن جدا می شود پس آبمیوه را آنطور که دوست دارید میل نمایید.
  • باید اشاره کرد که مخزن تفاله این دستگاه کوچک‌تر است و چنانچه بخواهید مقدار زیادی آبمیوه تهیه کنید باید مخزن را در وسط کار تخیله کنید.

تمام محصولات ارائه شده، دارای گارانتی معتبر می باشند و تا زمانی که نیاز باشد، می توانید از خدمات همه جانبه ی ما به صورت نامحدود برخوردار باشید. مشخصات جامع‌تر هر یک از محصولات و سایر آبمیوه گیری‌های بوش و سایر برندهای معتبر از جمله پاناسونیک، فیلیپس و براون را در بوهیر قشم مشاهده کنید. در بوهیر به نقدوبررسی تخصصی هر آبمیوه گیری نیز دسترسی خواهید داشت. بوش برای طراحی این آبمیوه گیری نیز از ترکیب استیل و پلاستیک استفاده کرده و وزن کلی آن ۷.۵ کیلوگرم است.

قیمت آبمیوه گیری بوش تیر 1402 خانه بوش | سناپویان

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار