لوله بازکنی ارزان 09127651207 نزدیک ترین لوله بازکنی

برای مطالعه شیوه فنر زنی توالت ایرانی به مقاله فنر زدن توالت ایرانی در سایت برچسب مراجعه نمایید. در همین ابتدا خدمت همراهان عزیز سایت برچسب عرض کنم اگر خودتان به هر دلیلی مایل نیستید که این گرفتگی ها را باز کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید تا نزدیکترین لوله بازکن به مکان مدنظرتان را در تهران به شما نشان دهیم. برای این کار تنها کافی است روی لینک لوله بازکنی برچسب کلیک کرده و نام منطقه محل زندگی خود در تهران را در سرچ باکس سایت جستجو کنید.

چگونه با یک فنر لوله بازکنی خانگی کار کنیم

در این دستگاه ها نحوه عملکرد به این گونه است که فنر با حرکات چرخشی به سمت جلو سبب باز کردن گرفتگی لوله می شود، اگرچه این دستگاه همراه با صدای وزوز مانندی همراه می باشد. اگر می خواهید مطمئن شوید که گرفتگی لوله به صورت کامل برطرف شده است و فرآیند فنرزنی با موفقیت انجام شده است. سر فنر چاقویی که به منظور تیکه تیکه کردن و بریدن الیاف و پارچه های درون لوله توالت و فاضلاب به کار گرفته می شود.

در هنگام شستن ظرف ها مراقب خورده های مواد غذایی باشید که به داخل لوله فاضلاب نرود. مثلا اگر نوع گرفتگی لوله یا چاه بر اثر مواد سخت مثل سیمان و بتن باشد برای باز کردن آن نیاز به ابزار خاصی می باشد که مسلماً هزینه آن نسبت به باز کردن یک لوله معمولی که بر اثر مواد سخت مثل قیر و سیمان گرفته شده است، بیشتر خواهد بود. استفاده از پمپ دستی ، اعمال فشار آب توسط شیلنگ و ریختن حجم زیادی از آب ، و در صورت بررسی و اطمینان از استفاده از روش های حذف اشیاء از چاه توالت ، لوله و کف. حفظ خونسردی و استفاده از سایز و دور موتور مناسب و ملاحظات امنیتی بهداشتی از اصول کار با دستگاه لوله بازکن است . از یک رخت آویز سیمی معمولی استفاده کنید و آن را تا حد امکان صاف کنید.

در استفاده از روش لوله بازکنی علاوه بر باز شدن گرفتگی لوله , لوله بازکنی ارزان انواع لایه های چربی و مو و مواد زائد نیز از دیواره های لوله جدا بشه . برای رفع گرفتگی توالت فرنگی توصیه می شود از فنر استفاده نکنید، چرا که فنر نوک تیزی دارد و منجرب به آسیب دیدن توالت فرنگی می شود. برای رفع گرفتگی توالت فرنگی باید از روش های دیگر لوله بازکنی مثل پمپ، لوله باز کن دستی و دستگاه تراکم هوا استفاده کرد. زمانیکه سرویس فرنگی گرفته است، می توانید با استفاده از پمپ اقدام به باز کردن آن کنید. پمپ زدن می تواند مسیر لوله را باز کند بدون اینکه به آن صدمه ای وارد کند. برای رفع گرفتگی لوله های پوسیده استفاده از روش های خانگی مثل استفاده از سرکه، جوش شیرین و لیمو و… و یا استفاده از تلمبه دستی تو صیه می شود.

بعد از فنرزدن لوله فاضلاب حمام، دستشویی و سینک ظرفشویی مقداری آب داغ به داخل چاه حمام بریزید تا اگر مواد کوچک یا لجنی هم باقی مانده است را شسته و لوله را به صورت کامل تمیز کند. شما در این مرحله از باز كردن لوله فاضلاب با فنر کافی است تا درپوش لوله فاضلاب حمام و دستشویی را بردارید و سر فنر را به آرامی داخل لوله نمایید. توجه کنید هنگامی که فنر شما به قسمت خمیدگی و یا به اصلاح زانویی لوله رسید می توانید کمی فنر را بچرخانید و با استفاده از نیروی دست آن را به آرامی به جلو هدایت کنید. این کار را تا زمانی انجام دهید که فنر شما دیگر جلوتر نرود و یا اصطلاحا به محل گرفتگی لوله حمام رسد. سایت فنی کارا این مکان را به شما می دهد که در هر شهری که حضور دارید و نیاز به خدمات لوله بازکنی داشتید بتوانید از طریق این سایت به اطلاعات نزدیک ترین افراد لوله بازکنی در مشهد و یا متخصصین لوله بازکنی در کرج دسترسی داشته باشید. برای این کار کافیست وارد سایت فنی کارا شوید، در قسمت شهر، نام شهر خود را وارد کنید، سپس اسم منطقه ای که در آن حضور دارید و در نهایت بر روی عبارت جستجو کلیک کنید تا افراد فنی کار مربوطه را به شما معرفی شود.

علت های پر شدن چاه فاضلاب

قبل از اومدن محلول های شیمیایی برای باز کردن گرفتگی لوله ها، از پودر لوله بازکن (چنته) استفاده میشده که البته با اومدن محلول ها استفاده از پودر منسوخ شده. برای استفاده از این پودر ابتدا اونو درون لوله بریزید (مطمئن باشید که لوله خشک باشه) و بعد از چند دقیقه در لوله آب بریزین. در بخش مجله فنی کارا، آموزش های لازم منتشر می شوند تا چنانچه با مشکل گرفتگی لوله ها و موارد مشابه مواجه شدید، بتوانید از آموزش ها به صورت رایگان استفاده کنید و چنانچه آموزش های مربوطه کارساز نبودند، سپس نیاز به هزینه کردن و استفاده از تخصص افراد فنی داشته باشید. اگر چاه به مرحله ای رسیده باشد که با لایروبی و رسوب زدایی باز هم مشکل آن برطرف نشود، باید این چاه پر شود و چاه جدیدی حفر کنید که برای این کار نیز برخی از افراد لوله بازکن ابزار مخصوص دارند و این خدمات را نیز ارائه می دهند ولی بعضی از افراد لوله بازکن این خدمات را انجام نمی دهند. زمانیکه نیاز به خدمات تخلیه، لایروبی و حفر چاه داشتید می توانید از افراد لوله بازکن بخواهید تا این خدمات را نیز انجام دهند، البته دقت داشته باشید که از بین افراد لوله بازکن تنها تعدادی از آنها این خدمات را نیز به عنوان خدمات جانبی لوله بازکنی انجام می دهند. می توانید در صفحه هر شخص خدماتی که توسط آن فرد انجام می شود را مشاهده کنید.

لوله بازکنی با دریل

لوله بازکنی ارزان 09127651207 نزدیک ترین لوله بازکنی

بعضی مواقع لازم است که این کار بیش از یک ‌بار انجام داده شود، اما معمولاً همان یک‌ دفعه کافی است و کار خود را انجام میدهد. نکته مهم این است که الان شما می‌توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی و با روش طبیعی، گرفتگی لوله‌ها را باز کنید، به همین علت می‌توانید هر چند باری که لازم است این کار را انجام دهید. در واقع شما با وسایل خانگی خود و درون منزل یک لوله بازکن خانگی ساختید و با آن یک لوله بازکنی فوری انجام دادید؛ بدون این که هزینه ای صرف کنید و یا به لولههای فاضلاب آسیب برسانید.

  • دقت داشته باشید که بعد از ریختن محلول لوله باز کن در مجرای فاضلاب خط بعد از مدت زمانی که بر روی دستورالعمل نوشته شده شیر آب را باز کنید چرا که اگر محلول بیش از حد در لوله ها باقی بماند باعث پوسیدگی و خوردگی لوله های پلاستیکی و فلزی می شود.
  • توصیه می شود هر زمان که نیاز به خدمات لوله بازکنی داشتید حتما از محل مطمئنی کارشناس لوله بازکن بگیرید چراکه اگر این فرد نتوانست در کار خود مهارت کافی داشته باشد و مشکل گرفتگی لوله حل نشد، بتوانید از طریق یک منبع مطمئن پیگیری های لازم را داشته باشید.
  • برخی افراد برای حل مشکلات گرفتگی لوله شخصا اقدام به انجام مراحلی می کنند که توصیه می شود در صورتی که هیچ گونه تخصص و مهارتی ندارید از انجام این اقدامات خودسرانه بپرهیزید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار