لیست 5 شرکت خدمات اسباب کشی در تهران + تلفن و جزئیات قیمت

بعد از بسته بندی حتما درز کارتن های‎تان را با چسب نواری پهن، چسب بزنید ودر صورت نداشتن چسب دور آن را با طناب ببندید. این کار باعث می‎شود کارتن به هیچ عنوان در هنگام بسته بندی باز نشود. بهتر است لباس های خود را بر اساس مدل تفکیک کنید و به صورت اصولی آنها را تا کنید. نحوه تا کردن به گونه ای باشد که کمترین فضا را اشغال کند.آنها را در داخل کارتن های کوچک بگذارید زیرا لباس ها بر خلاف ظاهرشان در تعداد بالا بسیار سنگین می‎شوند.

بهتر است در هر اسباب کشی وسایل حساس ازقبیل شکستنی ها و موارد اینچنینی ، از کارتن های اسباب کشی جدید استفاده از طریق مقاله زیر کلیک کنید گردد . شرکت کارتن سازی پارس ایران با تولید کارتن های سه و پنج لایه ، امکان استفاده مجدد از کارتن اسباب کشی را به بیش از 15 بار بدون افت کیفیت تضمین مینماید . اگر به دنبال کارگر اسباب کشی خانم و آقا متخصص برای بسته بندی، حمل و چیدمان اثاثیه تان هستید با ما تماس بگیرید. برای جلوگیری از سردرگم شدن، بهترین کار این است که لیستی از کارهایی که باید انجام دهید و وسایلی که باید جمع و جور کنید، تهیه کنید. میتوانید برنامه ای زمان بندی شده برای بسته بندی کردن وسایل هم تدارک ببینید و تمام فشار اسباب کشی را در یک روز متحمل نشوید. اگر قصد اسباب کشی یا اثاث کشی در آینده نزدیک را دارید می‌توانید برای سفارش اسباب کشی با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

  • جای پارک برعهده مشتری هست،ماشین بزرگ مثل کامیون و خاور نیاز به جای پارک کافی دارد ، معطلی برای پارک ماشین جزو سرویس 3 ساعته اسباب کشی محاسبه می شود.
  • با این که تهیه یک جعبه مناسب برای اسباب‌کشی برای شما هزینه‌هایی را به بار خواهد آورد اما استفاده از کارذتن بی‌کیفیت برای بسته بندی اثاث منزل را به هیچ عنوان به شما توصیه نمی‌کنیم.
  • با این روش هم وسایل آسیب نمی بینند و هم در طول جابه جایی کثیف نخواهند شد.
  • اثاث کشی خارج از کشور به فردی ملقب می‌شود که به طور موقت یا دائم به کشوری غیر از کشور زادگاه خود نقل مکان می کند.

“دیروز اثاث خانه را جمع کردم و در وانتی که به تازگی خریده ام، نهادم “. متخصصین مجرب و کارآزموده ما در کنار شما هستند تا کیفیت مطلوب را به شما ارائه دهند و شما عزیزان بدون کمترین استرسی در ارامش کامل به حمل ایمن بار خود بپردازید. گفت و گو با اعضای خانواده را به عنوان یک ترفند و نکته روان شناسی اسباب کشی خوب بدانید. می‌توانید اجناس گران‌قیمت را با وسیلۀ نقلیه شخصی حمل کنید. باز و بسته کردن وسایل در صورت نیاز شما، متخصصان ما نسبت به باز و بسته کردن لوازم شما اقدام خواهند کرد.

فروشگاه و خدمات اسباب کشی

لیست 5 شرکت خدمات اسباب کشی در تهران + تلفن و جزئیات قیمت

در نتیجه کلیه کارها باید در کمترین زمان ممکنبرنامه ریزی شود. این کارها تنها از شرکت اسباب کشی منزل هوم سرویز بر می آید تابهترین اسباب کشی را برایتان رقم بزند. یکی از مهمترین نکات در راهنمای اسباب کشی تفکیک وسایل قدیمی و ناکاربردی می باشد. اگر دقت کرده باشید تو خونه وسایل زیادی وجود داره که لزومی برای نگه داری آنها وجود ندارد. موقع جمع کردن وسایل برای بسته بندی، کلی از وسایل قدیمی و بلا استفاده از نقاط مختلف خونه پیدا میکردند که لزومی برای نگه داری آنها نبوده است.

چه ترفندهائی برای این کار وجود دارد؟

برای انجام این کار و صرفه جویی در هزینه‌ها می‌توانید جاهای خالی را با لباس، حوله یا کاغذ بسته بندی پر کنید. بعد از پر کردن کارتن به آرامی‌آنها را روی زمین تکان دهید، کارتن‌هایی که احساس می‌کنید شل یا نامتعادل هستند را جابه جا نکنید. زمان بسته‌بندی وسایل، محتویات جعبه‌ها را با برچسب مشخص نمودم و علاوه بر این روی هر جعبه نام فضا را نیز ذکر کردم؛ برای مثال جعبه‌ای که ظروف را در آن گذاشته بودم را با نام آشپزخانه مشخص کردم. با توجه به موارد بالا شما می توانید محاسبه کنید هزینه اسباب کشی چقدر است. جای پارک برعهده مشتری هست،ماشین بزرگ مثل کامیون و خاور نیاز به جای پارک کافی دارد ، معطلی برای پارک ماشین جزو سرویس 3 ساعته اسباب کشی محاسبه می شود. بمه نامه معادل با ارزش بارتان مشخص می شد و تاثیر چندانی در هزینه اسباب کشی ندارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار