نهال هلو انجیری زودرس فروشگاه انلاین درخت میوه باغینو | nahalfa

هلو ملین هایی است که به حل شدن سنگ کلیه و مثانه کمک می کند. هلو سرشار از بتاکاروتن است که می تواند در بدن به ویتامین A تبدیل شود. بتاکاروتن نقش مهمی در حفظ سلامت چشم و جلوگیری از خشکی ملتحمه و کوری دارد. طبق تحقیقات ، کاروتنوئیدهای لوتئین و گزانتین در هلو تأثیر مثبتی در کاهش وقوع آب مروارید دارند. لوتئین و زاگزانتین در رنگدانه ماکولای چشم وجود دارد و از شبکیه چشم در برابر بیماری های چشم مانند تخریب ماکولا محافظت می کند. به همین ترتیب ، وجود این ترکیب از بافت شبکیه در برابر آسیب رادیکال های آزاد و آسیب نور با طول موج بالا محافظت می کند.

مشخصات فنی: نهال دوساله پیوندی با پایه میزبان شفتالو ارتفاع نهال یک متر تا دومتر با ریشه افشان

نهال هلو انجیری زودرس فروشگاه انلاین درخت میوه باغینو | nahalfa

اواسط خرداد موعد گلدهی این رقم است ؛ میوه دو یا سه بار برداشت می شود. درشت و قرمز است این هلو محصولی است که در آمریکا کشت می شود و به کشورهای دیگر صادر می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های نهال هلو دکسی رد این است که به دلیل قدرت رشد و پوشش بالا می تواند در مدت زمان کوتاهی به باردهی برسد. شکل این نوع درخت هلو بزرگ، گرد، قرمز و با کیفیت استثنایی است. به دلیل بافت آن ، هسته به راحتی از گوشت جدا می شود.

ایران با توجه به تولید انبوه این محصول در پاره ای از شرایط آن را به کشورهای دیگر صادر نهال فا می کند. نحوه رشد این محصول به صورت متوسط است اما در مقابل عملکرد بسیار بالایی دارد. این نهال از مقاومت کمی در برابر سرمای شدید برخوردار است اما در برابر گرما مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. یکی از برجسته ترین ویژگی این رقمهلودوام و ماندگاری این محصول در برابر گرمای تابستان است. قدرت رشد ایننهالبیشتر و بالاتر از انواع دیگر است . اینهلویک رقم نسبتا تجاری هست که میتواند سوداوری خوبی را شامل حال شما کند.

  • رسیدن میوه ها به صورت غیریکنواخت بوده و برداشت در 2 تا 3 مرحله صورت می گیرد.
  • درخت هلو حاج کاظمی نیازی به گردهافشان ندارد و بهترین خاک برای رشد این درخت خاک لومی رسی است.
  • نهال هلو آلبرتا دیررس یکی از ارقام تجاری هلو است که عملکرد بالایی دارد.
  • افرادی که برای اولین بار از این هلو استفاده می کنند تمایل خود را برای این میوه افزایش می دهند.
  • همچنین از نظر عطر و طعم طرفداران بیشماری را به سمت و سوی خود جلب کرده است.

برای خرید نهال هلو انجیری پلنگی و دریافت بهترین ها کافیست با ما تماس بگیرید. چین کشور بزرگی است و یکی از 10 کشور برتر تولیدکننده میوه و سبزیجات در جهان است. این کشور به ویژه تولید کننده هلو انجیری پلنگی است و سالانه هزاران تن به دنیا عرضه می کند. خرید نهال هلو انجیری پلنگی در ایران مرسوم است و کشت آن در باغ های ایرانی انجام می شود، در هنگام خرید نهال هلو انجیری پلنگی این نهال دارای برگ های سرسبز، باریک و نیزه ای شکل است. گل ها در اوایل بهار شکوفا می شوند و رنگ صورتی دارند. در غیر این صورت میوه آبدار و شیرین نخواهد بود.

روش کاشت نهال هلو کرست:

نهالستان هلو زعفرانی زود رس آماده هرگونه همکاری و مشاوره رایگان به باغداران عزیز جهت خرید بهترین نوع نهال هلو زعفرانی زود رس می باشد. خرید نهال هلو گلدن کوئین از نهالستان رویال نهال به مدیریت آرمین قاسمی در میاندوآب. آبیاری تاثیر بسیار زیادی در رشد درخت و محصول دهی آن خواهد داشت. خرید نهال هلو زعفرانی زود رس نهال هلو زعفرانی زود رس رقم بسیار تجاری . بهترین فواصل کاشت برای نهال هلو زعفرانی دیررس در باغات، 3 متر در 3 متر بوده و آبیاری آن باید به میزان 10 لیتر در هفته انجام گیرد.

خرید نهال هلو رقم گلوئینک استار

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار