25 مدل منقل سفری باکیفیت و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی لیست بیست

همانگونه که می بینید تهیه و ساخت منقل همیشه مستلزم صرف هزینه نمی باشد . گاهی اوقات می توانید این محصول را به صورت رایگان برای خود بسازید . البته شما همواره می توانید از منقل کباب برای مصارف دیگری مانند تهیه چای نیز استفاده کنید . همچنین شما می توانید انواع مختلف غذاها مانند املت را بر روی بلبل کباب آماده کنید . به طور کلی شما هیچ محدودیتی برای استفاده از این وسیله ندارید .

خرید منقل یکی از نیازهای اولیه به هنگام مسافرت و طبیعت گردی می باشد . البته نیازی نیست که برای هر مسافرت یک منقل خریداری نمایید . به راحتی می توانید تا سالیان طولانی این محصول را استفاده کنید . شما هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت ویلا سازه و با خرید یک کباب پز مسافرتی که قیمت بالایی هم ندارد ، یک محصول با کیفیت و کاربردی تهیه کنید . همچنین گاهی اوقات پیش می‌آید که نمی توانید استفاده درست از منقل خود داشته باشید . اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به دلیل اینکه قیمت منقل زیاد بالا نمی باشد .

منقل سرخپوستی به منقل مسافرتی سه پایه ، منقل مسافرتی پایه دار و منقل مسافرتی میله ای نیز معروف می باشد . این نوع نقل شامل سه پایه می باشد که بر روی زمین قرار می باربکو گیرد . همانگونه که گفته شد اصلی ترین ویژگی منقل مسافرتی ، سایز و ابعاد کوچک این نوع کباب پز می باشد . اما برای اینکه ابعاد منقل حتی از این نیز کوچک تر شود ، این محصول به صورت منقل تاشو طراحی می شود . این موضوع باعث می‌شود تا منقل شما فضای بسیار کمتری را اشغال کند . برخی از انواع منقل دارای ابعاد بسیار کوچک تر هستند که برای مسافرت و پیک نیک کاملا ایده آل می باشند .

منقل یا کباب پز چیست؟

باید به طور دقیق بدانید که چه نوع منقلی و برای چه کاربردی نیاز دارید. همچنین اگر در نظر دارید منقل را در یک فضای مشخص قرار دهید، حتماً باید ابعاد دقیق فضا را در اختیار داشته باشید. همچنین منقل کباب سنگی به دلیل وزن بالایی که دارد، قابلیت جابجایی زیادی ندارد. در برخی مواقع وزن این منقل به قدری زیاد می شود که عملاً جابه جایی آن غیرممکن می شود. شما می توانید برای اجرای منقل سنگی از سیمان برای چسباندن سنگ استفاده کنید.

اما در کنار آن شباهت هایی که این محصولات با هم دارند ، دارای تفاوت هایی نیز می باشند که در ادامه به برخی از آنها را توضیح خواهیم داد . منقل سرخپوستی از یک سه پایه تشکیل می شود، که یک ماهی تابه به وسیله یک زنجیر از آن آویزان می شود. شما این پایه را می توانید بر روی آتش قرار داده و غذاهای خود را بر روی آن آماده کنید. همچنین می توانید قسمت ماهیتابه را جدا کرده و از انقلاب به وسط آن برای، آویزان کردن یک کتری استفاده کنید. شما می توانید از منقل سفالی برای پخت کباب و یا تهیه چای استفاده کنید.

منقل کار و کباب پز حرفه ای آقا

شما این پایه را می توانید بر روی آتش قرار داده و غذاهای خود را بر روی آن آماده کنید . همچنین می توانید قسمت ماهیتابه را جدا کرده و از انقلاب به وسط آن برای ، آویزان کردن یک کتری استفاده کنید . یک محفظه کوچک شما می توانید زغال یا هیزم را در آن قرار داده . و بعد از آماده شدن اقدام به طبخ و آماده کردن کباب نمایید .

25 مدل منقل سفری باکیفیت و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی لیست بیست این است که منقل میله ای معمولاً برای طبخ غذا هایی مانند سرخ کردنی به کار می رود . برای آماده کردن یک املت فوق العاده در طبیعت ، منقل سرخپوستی یک گزینه عالی می باشد . برخی از انواع منقل باغی که به‌صورت سیمانی و آجری هستند در محل اجرا می شوند . اما برخی دیگر از انواع منقل که به صورت فلزی می باشند در طرح های پیش ساخته و آماده می توانید تهیه کنید . چنانچه در شهر و محل زندگی خود امکان دسترسی به چنین فروشگاه و تولیدی هایی ندارید . افراد معمولاً برای تهیه منقل ویلایی حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند .

  • برای انجام این کار می توانید از مصالح و آلیاژهای مختلف استفاده کنید .
  • منقل کباب ذغالی فن دار که از فن برقی در آن استفاده می‌شود ، معمولاً دارای ابعاد بزرگتری می باشد .
  • شما به راحتی می توانید آنها را در داخل کوله پشتی و یا اتومبیل قرار دهید .
  • بهتر است در زمان خرید این وسیله به برند و شرکت تولید کننده آن دقت کنید تا خرید نهایی شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

شما میتوانید چند تا اجرا در کنار هم قرار داده و یک منقل یا یک کباب پز کاملاً کاربردی برای خود بسازید . اما اگر در کنار کاربردی بودن به زیبایی محصول نیز اهمیت می دهید . در این صورت می توانید با صرف زمان بیشتری یک کباب پز زیبا برای خود بسازید .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار