3 راه‌هایی که بهترین کارت گرافیک می‌تواند شما را ورشکست کند – سریع!

توجه داشته باشید که کاربر در صورت نیاز میتواند حافظه داخلی این محصول را نیز ارتقا دهد. افزون بر این، لپ تاپ Asus VivoBook Pro 15 K6500ZH – A از کارت گرافیک GeForce GTX 1650 Max-Q انویدیا با 4 گیگابایت حافظه ویدیویی بهرهمند است؛ در نتیجه این لپ تاپ خوب و کاربردی به راحتی میتواند از پس اجرای نرم افزارهای گرافیکی و طراحی سطح متوسط برآید. از سوی دیگر لپ تاپ Lenovo IdeaPad 3 – YAF کارت گرافیک مجزا بهرهمند نیست و کارهای گرافیکی خود را به یک پردازنده گرافیکی مجتمع واگذار میکند؛ پس همانطور که انتظار میرود این محصول هم مانند دیگر مدلهای اقتصادی بیشتر برای استفادههای روزمره و کارهای اداری پیشنهاد میشود و توانایی پردازش گرافیکی سنگین را دارد. لپ تاپ Lenovo IdeaPad 3 – YAF از یک نمایشگر 15.6 اینچی IPS LCD با رزولوشن FHD بهره میبرد و به لطف پردازندهی نسبتاً جدید خود حتی میتواند به عنوان بهترین لپ تاپ برای دانشجویان شناخته شود.

این لپ تاپ که اخیراً به بازار ایران وارد شده دارای 1 ترابایت حافظه SSD و همچنین نمایشگر 144 هرتزی است. در نظر داشته باشید حضور این پردازنده 8 هستهای، نمایشگر 144 هرتزی و کارت گرافیک GTX 1650 در محصولات این محدوده قیمت، بسیار نادر است. این لپ تاپ همچنین به کارت گرافیک GeForce RTX 3060 با 6 گیگابایت حافظه ویدیویی مجهز است که از نظر عملکرد گیمینگ با RTX 3050 و RTX 3050 Ti حاضر در محصولات همرده تفاوت ملموسی دارد. لپ تاپ گیمینگ Asus TUF Dash F15 FX517ZM – A دارای پردازندهی Core i7-12650H اینتل با فرکانس کاری 4.7 گیگاهرتز و کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3060 با 6 گیگابایت حافظه ویدیویی است و از این رو برای اجرای سنگینترین بازیها و برنامههای گرافیکی هم هیچ مشکلی نخواهد داشت. در کنار این پردازنده قدرتمند نیز کارت گرافیک RTX 4070 انویدیا با 8 گیگابایت حافظه ویدیویی، 16 گیگابایت حافظه رم DDR5 و یک ترابایت حافظه SSD وجود دارند که لپ تاپ گیمینگ Asus ROG STRIX G16 G614JI را برای اجرای هر بازی یا نرم افزار سنگینی آماده میکنند.

در نتیجه اگر به دنبال یک لپ تاپ خوش قیمت و ارزان هستید و از لپ تاپ خود انتظار پردازش سنگین و گیمینگ ندارید لپ تاپ Lenovo Ideapad 3 – CAB گزینهی مد نظر شما است. به لطف پردازندهی پرچمدار نسل 11 اینتل، لپ تاپ Acer Nitro 5 AN515-57-79TD از پس تمام نرم افزارهای پردازشی و برنامه نویسی برمیآید و به همین دلیل این لپ تاپ میتواند یک گزینهی بسیار عالی برای دانشجویان باشد. در نتیجه این لپ تاپ برای کارهای برنامه نویسی و همچنین گیمینگ (با تنظیمات متوسط) میتواند گزینهای بسیار مطلوب باشد. این لپ تاپ اقتصادی ایسر از 8 گیگابایت حافظه رم پرسرعت DDR5 و 512 گیگابایت حافظه SSD بهره میبرد و در نتیجه سرعت کلی اجرای نرم افزارها روی لپ تاپ Asus VivoBook Pro 15 K6500ZH – A به نسبت محصولات همرده بالاتر است. این لپ تاپ از یک نمایشگر 15.6 اینچی از نوع IPS LCD با رزولوشن FHD و نرخ نوسازی 144 هرتز بهره میبرد و در نتیجه یک محصول ایدهآل برای اجرای بازیهای شوتر اول شخص خواهد بود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار