9 روش آموزش زبان انگلیسی در خانه【100% تضمینی】 آموزش انگلیسی | zabannew

9 روش آموزش زبان انگلیسی در خانه【100% تضمینی】 آموزش انگلیسی | zabannew

یادگیری زبان انگلیسی در خانه در سال های اخیر و به ویژه در دوران شیوع بیماری کرونا در بین علاقه مندان فراگیری این زبان بسیار رایج شده اینجا کلیک نمایید است. نحوه خواندن زبان به صورت خودخوان و بدون کلاس مزایای زیادی برای افراد خواهد داشت. با استفاده از امکاناتی همچون کتب آموزشی، اپلیکیشن های یادگیری، همچنین فیلم ها و سریال های انگلیسی و غیره به سادگی می توان زبان انگلیسی را فرا گرفت.

  • برای شروع کار قطعا به کتب، نرم افزارها و یا اپلیکیشن های به خصوصی نیاز است.
  • شما در این دوره‌ها دایره لغات خود را به صورت موضوعی بهبود خواهید بخشید و قادر خواهید بود در شرایط و موقعیت‌های متنوعی صحبت کنید و منظور خود را به مخاطب انگلیسی زبان برسانید.
  • این روش را به عنوان اخرین روش آموزش زبان انگلیسی به شما معرفی می‌کنیم در این روش نیاز است که شما از اول اندکی زبان انگلیسی را یاد گرفته باشید و سپس برای تقویت زبان انگلیسی خود به آزمون های آنلاین روی اورده باشید.
  • سعی کنید ابتدا در زمینه‌ی که دوست دارید فلش کارت ها را مطالعه کنید سپس به سراغ باقی شاخه ها بروید.
  • از جمله نرم افزار های ویژه افراد مبتدی ، آموزش زبان کودکان، نرم افزار آمادگی آزمون آیلتس IELTS، نرم افزار آموزش واژگان آزمون آیلتس یا تافل، اپلیکیشن آموزش گرامر از مبتدی تا پیشرفته و ….

با صحبت کردن به زبان انگلیسی با اعضای خانواده، می‌توانید به مهارت‌های شنیدن و گفتاری خود در زبان انگلیسی بیافزایید و با تمرین در موقعیت‌های واقعی، به راحتی با دیگران به زبان انگلیسی صحبت کنید. اگر شما از دسته افرادی هستید که می‌خواهید در خانه زبان انگلیسی یاد بگیرید به شما پیشنهاد می‌دهم که فیلم را حتما در قسمتی از برنامه زبان انگلیسی بیاورید. گاما، اکسیر، ایران اروپا، اسپیکان، ایران کمبریج و ایران آکسفورد اسامی تعدادی از آموزشگا‌های برتر هستند که تقویت هر چهار مهارت اصلی از ویژگی‌های بارز آن‌هاست و بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی را استفاده می‌کنند.

ترفندهایی برای افزایش توانایی ریدینگ در زبان

نوشتن مطالب مهم، یکی از بهترین روش‌های یادگیری زبان است، زیرا با این روش تمرین بیشتری دارید و همان‌طور که می‌دانید استمرار و تمرین از مهم‌ترین مؤلفه‌های آموزشی است. به این موضوع فکر کنید که یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند اگر به جایی سفر کردید، می‌توانید با افراد آن‌جا ارتباط برقرار کنید. در این مقاله از انتشارات جنگل، به بررسی بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازیم. بر اساس اعلام نتایج تحقیقات صورت‌ گرفته توسط دانشگاه کمبریج، سریع‌ترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی استفاده از روش دو‌گانه (Dual Method) است به‌ طوری‌ که در آن آموزش آنلاین با روش غوطه‌وری ترکیب گردد. یکی از مزایای آموزش آنلاین که باعث تسهیل یادگیری می‌گردد این است که شما می‌توانید معلمی را که برای شما مناسب است از میان معلمان موجود در سایت‌های آموزشی آنلاین بیابید. بدیهی است که هر چه پایه شما قوی‌تر باشد شانس موفقیت شما بیشتر می‌شود.

زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

وقتی به یک پادکست 15 دقیقه ای گوش میکنین، 14 دقیقه مکالمه مفید و کاربردی انگلیسی به گوش تون میخوره. ولی وقتی یک فیلم یا سریال انگلیسی تماشا میکنین، ممکنه در هر 15 دقیقه فقط چند جمله بشنوین. علاوه بر این، اکثر پادکست ها سطح بندی مشخصی دارن و شما با توجه به سطح تون اون پادکست رو انتخاب میکنین. در ضمن، پادکست ها با بیانی واضح و با سرعت قابل قبولی برای درک بهتر زبان آموزها ضبط میشن که یک نکته مثبت و خیلی مهمه. شاید بعضی وقت ها زمان کافی برای دیدن یک فیلم کامل رو نداشته باشین. یک جستجوی ساده در سرویس های ویدیویی مثل آپارات و یوتیوب شما رو با کلی ویدیوی کوتاه در مورد یادگیری زبان انگلیسی، مستند های انگلیسی و … مواجه میکنه.

تماشای فیلم های زبان اصلی به شما در شناختن فرهنگ و آداب و رفتار مردم آن کشور ها هم کمک می‌کند و می‌تواند بهترین روش آموزش برای کسانی که دوست دارند پس از یادگیری زبان مهاجرت کنند باشد. حالا که ما در محیطی نیستیم که انگلیسی زبان باشد پس باید خودمان محیط زندگیمان را بیشتر با زبان انگلیسی آشنا کنیم. اگر دقت کرده باشید شما با انجام این کارها به‌خوبی می‌توانید تمامی مهارت‌های مهم زبان انگلیسی‌تان را تقویت کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار